Miss Opola wystartuje w Triathlon Opole

IMG-20180126-WA0026jpg

Triathlonu może spróbować każdy. Przekonaliśmy się o tym jeszcze bardziej po zeszłotygodniowej deklaracji Miss Opola Gajana Galstjan :) Ogromnie nas to cieszy, że Gajana zdecydowała przygotowywać się i wystartować w premierowej edycji zawodów. 

Gajana bardzo sprawna, młoda i piękna kobieta podejmuje się nie lada wyzwaniu. Nigdy wcześniej nie startowała w triathlonie, dlatego wiele rzeczy będzie dla niej zupełnie nowych. Od poprawienia techniki pływania, przez zmianę roweru czy przez połączenie tych 3 dyscyplin w jeden wysiłek. Nasza grupa triathlonowa Kona pomoże jej przygotować się jak najlepiej do tego zadania. 

Cieszmy się bardzo na współpracę z oficjalną Licencjonowaną Organizatorką Miss i Mister Opolszczyzny Panią Anną Pabiś. Liczymy, że grono pięknych kobiet i mężczyzna poszerzy się i będziemy mieć więcej reprezentantów z przewieszoną szarfą na ramieniu w stawce zawodników. A jeśli nie na trasie to na pewno kibicować będzie mocna ekipa . Więcej o naszych Miss znajdziecie na stronie http://misspolskiopolszczyzny.pl .

Wytrwałości w treningach :) 
IMG-20180126-WA0033jpg