JBL Triathlon Opole 2019 przeszedł do historii

002jpg

Drugi raz zatrzymaliśmy Odrę żeby móc popłynąć w centrum Opola podczas JBL Triathlon Opole.

To są zawody jedyne w swoim rodzaju i robione przez ludzi, których pasją jest dawanie ludziom uśmiechu. I właśnie ten uśmiech jest największą nagrodą dla nas. Dziękujemy. 

Osób i instytucji , którym należą się podziękowania jest bardzo wiele. Główne podziękowania należą się Miastu Opole, Panom Prezydentom, ale w szczególności Wydziałowi Sportu, który od początku bardzo angażuje się w to aby organizacja przebiegła bez zarzutu. Dzięki ich otwartości, w ogóle mogliśmy zacząć planować, tak wielkie przedsięwzięcie jakim są zawody triathlonowe w samym sercu miasta. 

Jak wiecie wstrzymanie Odry to przychylność RZGW  Zarządu Zlewni Środkowej Odry - Odcinek Opolski - Wody Polskie za co też ogromnie dziękujemy.

Kolejni bez których impreza nie miała by takiego kształtu to są wszystkie służby , począwszy od Naczelnika Wydziału Ruchu Policji Miejskiej,  dzięki nim impreza była bezbłędnie zabezpieczona. Dziękujemy OSP Źlinice-Boguszyce - to wy poświęciliście swój wolny czas aby zawodnicy mogli bezpiecznie jechać ulicami miast. W wodzie mogliśmy liczyć na czujne oko OSP ORW z Opola.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o sponsorach, którzy również mają ogromny wpływ na kształt imprezy . Począwszy od sponsora tytularnego firmy JBL która wspiera nas od samego początku, przez Sklep Twomark, Cryospace, Cisowianka, 4Move. Dodatkowe podziękowania dla Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania (RLGD) "Opolszczyzna" za ufundowanie nagród pieniężnych.

Dziękujemy naszym kochanym wolontariuszom Klubu Seniora z Opole, którzy z uśmiechem na ustach pracowali przez dwa dni przy obsłudze zawodów i na trasie. Byliście wspaniali !!! 

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, bez Was nie moglibyśmy cieszyć się razem z Wami z bezcennych uśmiechów zadowolenia na mecie.

Same zawody to spotkanie debiutantów i osób już dłużej uprawiających tę piękną dyscyplinę. Prawie pół tysiąca osób na starcie na dwóch dystansach i kilkadziesiąt dzieci rozgrzało do czerwoności kibiców na trasach wszystkich dyscyplin. Było interesująco, emocjonująco z dużą dawką dobrej zabawy. 

Pamiętajcie, że cały czas możecie pobrać zdjęcia ze swoimi zdjęciami ze strony :  Shoot IT


JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W 2019 ROKU !!!