Firma ZND partnerem Triathlon Opole

logo zndcejpg

Zawody triathlonowe nie mogą obyć się bez odpowiedniej ilości barier, ogrodzeń, które w bardzo dużym zakresie wpływają na komfort zawodników podczas zmagań. Tak się wspaniale okazało, że producent mieści się właśnie w Opolu, a dodatkowo wśród osób zarządzających znaleźli się sympatycy triathlonu, gotowi wesprzeć naszą inicjatywę. Niezmiernie nas to cieszy, liczymy, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. Więcej o naszym nowym partnerze, przeczytacie poniżej... 

ZND to światowy lider w zakresie produkcji ogrodzeń tymczasowych - ażurowych i pełnych, barier oraz drutu.

ZND Group zostało założone w 1965 roku w Holandii i obecnie prowadzi działalność w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Polsce, dostarczając produkty klientom i dystrybutorom na całym świecie.

Zainwestowaliśmy kilka milionów euro i tysiące godzin pracy na wprowadzenie prestiżowej technologii SmartWeld 100, dzięki której możemy zaoferować naszym klientom produkty o bardzo wysokiej jakości.

Udoskonalony projekt, lepsza specyfikacja i innowacyjne techniki produkcyjne sprawiają, że nasze ogrodzenia są trwalsze i bezpieczniejsze niż produkty alternatywne. Dodatkowego wykonywane przez nas testy wytrzymałościowe gwarantują wysoką jakość produktów. Dlatego wiele firm rekomenduje nasz system Smartweld, ponieważ wie, że dzięki jego zastosowaniu nasze ogrodzenia i bariery utrzymują standard, któremu alternatywne produkty nie mogą się równać!

ZNDCE Sp. z o. o. została założona w 2011 roku i jest częścią ZND Group. Siedziba i zakład produkcyjny mieszczą się w Opolu.