Dziękujemy !!!

Historyczna pierwsza edycja Triathlon Opole za nami. Wszystko wyszło wręcz idealnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wielu osobom bez których zaangażowania impreza nie wyszłaby albo nie wyszłaby z tyloma pozytywnymi komentarzami ze wszystkich stron. 

Główne podziękowania rozpoczynamy od osób, które wzięły na siebie bardzo dużą część przygotowań czyli Wacław i Jakub Birecki. Główni dowodzący Grupą Triathlonową "KONA" byli w 100 % zaangażowani na każdym etapie przygotowań do imprezy. 

W drugiej kolejności dziękujemy Wydziałowi Sportu Miasta Opole na czele z Naczelnikiem Wydziału Panem Tomaszem Lisińskim i Panu Prezydentowi Miasta Opole. Dzięki ich otwartości, w ogóle mogliśmy zacząć planować, tak wielkie przedsięwzięcie jakim są zawody triathlonowe w samym sercu miasta.

Jak wiecie wstrzymanie Odry to przychylność RZGW  Zarządu Zlewni Środkowej Odry - Odcinek Opolski - Wody Polskie za co też ogromnie dziękujemy.

Kolejni bez których impreza nie miała by takiego kształtu to są wszystkie służby , począwszy od Naczelnika i Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Policji Miejskiej, którzy osobiście zaangażowali się, aby rozgrywana pierwszy raz impreza była odpowiednio zabezpieczona. Przez Straż Miejską i zastępy OSP. Dziękujemy OSP Gosławice i OSP Źlinice-Boguszyce - to wy poświęciliście swój wolny czas aby zawodnicy mogli bezpiecznie jechać ulicami miast.

W wodzie mogliśmy liczyć na czujne oko OSP ORW z Opola i Policję Wodną. 

Przygotowanie wyjścia z wody w tak niedostępnym na co dzień miejscu, to także zasługa wyjątkowych osób. Firma PUH “FRIMARK” Klaudiusz Niedworok na naszą prośbę z wielkim zaangażowaniem i z zaangażowaniem swoich środków skonstruowana idealny podest dzięki, któremu mogliśmy przeprowadzić konkurencję pływacką. 

Oczywiście nie możemy zapomnieć o sponsorach, którzy również mają ogromny wpływ na kształt imprezy . Począwszy od sponsora tytularnego firmy JBL przez Sklep Twomark, Cryospace, Cisowianka, Dashrade, Hotel DeSilva, BMW Sikora, Xterra Polska. Dodatkowe podziękowania dla Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania (RLGD) "Opolszczyzna" za ufundowanie nagród pieniężnych. 

Dziękujemy naszym kochanym wolontariuszom, którzy z uśmiechem na ustach pracowali przez dwa dni przy obsłudze zawodów. 

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, bez Was nie moglibyśmy cieszyć się razem z Wami z bezcennych uśmiechów zadowolenia na mecie. 


DZIĘKUJEMY !!!