JBL Triathlon Opole 2019 przeszedł do historii

002jpg

Drugi raz zatrzymaliśmy Odrę żeby móc popłynąć w centrum Opola podczas JBL Triathlon Opole.

To są zawody jedyne w swoim rodzaju i robione przez ludzi, których pasją jest dawanie ludziom uśmiechu. I właśnie ten uśmiech jest największą nagrodą dla nas. Dziękujemy. 

Osób i instytucji , którym należą się podziękowania jest bardzo wiele. Główne podziękowania należą się Miastu Opole, Panom Prezydentom, ale w szczególności Wydziałowi Sportu, który od początku bardzo angażuje się w to aby organizacja przebiegła bez zarzutu. Dzięki ich otwartości, w ogóle mogliśmy zacząć planować, tak wielkie przedsięwzięcie jakim są zawody triathlonowe w samym sercu miasta. 

Jak wiecie wstrzymanie Odry to przychylność RZGW  Zarządu Zlewni Środkowej Odry - Odcinek Opolski - Wody Polskie za co też ogromnie dziękujemy.

Kolejni bez których impreza nie miała by takiego kształtu to są wszystkie służby , począwszy od Naczelnika Wydziału Ruchu Policji Miejskiej,  dzięki nim impreza była bezbłędnie zabezpieczona. Dziękujemy OSP Źlinice-Boguszyce - to wy poświęciliście swój wolny czas aby zawodnicy mogli bezpiecznie jechać ulicami miast. W wodzie mogliśmy liczyć na czujne oko OSP ORW z Opola.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o sponsorach, którzy również mają ogromny wpływ na kształt imprezy . Począwszy od sponsora tytularnego firmy JBL która wspiera nas od samego początku, przez Sklep Twomark, Cryospace, Cisowianka, 4Move. Dodatkowe podziękowania dla Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania (RLGD) "Opolszczyzna" za ufundowanie nagród pieniężnych.

Dziękujemy naszym kochanym wolontariuszom Klubu Seniora z Opole, którzy z uśmiechem na ustach pracowali przez dwa dni przy obsłudze zawodów i na trasie. Byliście wspaniali !!! 

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, bez Was nie moglibyśmy cieszyć się razem z Wami z bezcennych uśmiechów zadowolenia na mecie.

Same zawody to spotkanie debiutantów i osób już dłużej uprawiających tę piękną dyscyplinę. Prawie pół tysiąca osób na starcie na dwóch dystansach i kilkadziesiąt dzieci rozgrzało do czerwoności kibiców na trasach wszystkich dyscyplin. Było interesująco, emocjonująco z dużą dawką dobrej zabawy. 

Pamiętajcie, że cały czas możecie pobrać zdjęcia ze swoimi zdjęciami ze strony :  Shoot IT


JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W 2019 ROKU !!!
Zapisy ruszają 3 stycznia

Po małych "społecznościowych" konsultacjach ruszamy z zapisami tuż po nowym roku. Limit, który będzie w w pierwszej fali to 700 osób. Obawiamy się, że może zabraknąć, ale mamy na to PLAN B. 

Będą to albo osobne starty albo dwie strefy zmian. Zobaczymy jaka będzie dynamika zapisów i jak szybko wykupicie pierwsze 700 pakietów. 

Atrakcje zapowiadają się wyśmienite, o szczegółach już pisaliśmy i jak tylko będziemy mieć je potwierdzone od razu Was poinformujemy. 

Dodatkowo jeszcze przed świętami wypuścimy specjalną kolekcję koszulek wraz z voucherem świątecznym . Trzymajcie rękę na pulsie , szczególne na FACEBOOK . 

Przygotowania czas zacząć . 

Triathlon Opole 2019

Już jest, termin Triathlon Opole 2019 !!!

W przyszłym roku widzimy sie w Opolu 23 czerwca !!! Wpisujcie datę do kalendarza
Oprócz sprawdzonych już tras, pracujemy dla Was nad dodatkowymi atrakcjami , wśród nich m.in :
  • Bieg wyremontowanym deptakiem na ul. Krakowskiej 
  • Metą w amfiteatrze 
  • Pływaniem tylko z nurtem Odry na dystansie 1/8 IM  
Nie możemy się doczekać !!! 
Żeby lepiej przygotować się do zawodów pamiętajcie, że możecie trenować z Grupą Triathlonową KONA . 

Dziękujemy !!!

Historyczna pierwsza edycja Triathlon Opole za nami. Wszystko wyszło wręcz idealnie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wielu osobom bez których zaangażowania impreza nie wyszłaby albo nie wyszłaby z tyloma pozytywnymi komentarzami ze wszystkich stron. 

Główne podziękowania rozpoczynamy od osób, które wzięły na siebie bardzo dużą część przygotowań czyli Wacław i Jakub Birecki. Główni dowodzący Grupą Triathlonową "KONA" byli w 100 % zaangażowani na każdym etapie przygotowań do imprezy. 

W drugiej kolejności dziękujemy Wydziałowi Sportu Miasta Opole na czele z Naczelnikiem Wydziału Panem Tomaszem Lisińskim i Panu Prezydentowi Miasta Opole. Dzięki ich otwartości, w ogóle mogliśmy zacząć planować, tak wielkie przedsięwzięcie jakim są zawody triathlonowe w samym sercu miasta.

Jak wiecie wstrzymanie Odry to przychylność RZGW  Zarządu Zlewni Środkowej Odry - Odcinek Opolski - Wody Polskie za co też ogromnie dziękujemy.

Kolejni bez których impreza nie miała by takiego kształtu to są wszystkie służby , począwszy od Naczelnika i Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Policji Miejskiej, którzy osobiście zaangażowali się, aby rozgrywana pierwszy raz impreza była odpowiednio zabezpieczona. Przez Straż Miejską i zastępy OSP. Dziękujemy OSP Gosławice i OSP Źlinice-Boguszyce - to wy poświęciliście swój wolny czas aby zawodnicy mogli bezpiecznie jechać ulicami miast.

W wodzie mogliśmy liczyć na czujne oko OSP ORW z Opola i Policję Wodną. 

Przygotowanie wyjścia z wody w tak niedostępnym na co dzień miejscu, to także zasługa wyjątkowych osób. Firma PUH “FRIMARK” Klaudiusz Niedworok na naszą prośbę z wielkim zaangażowaniem i z zaangażowaniem swoich środków skonstruowana idealny podest dzięki, któremu mogliśmy przeprowadzić konkurencję pływacką. 

Oczywiście nie możemy zapomnieć o sponsorach, którzy również mają ogromny wpływ na kształt imprezy . Począwszy od sponsora tytularnego firmy JBL przez Sklep Twomark, Cryospace, Cisowianka, Dashrade, Hotel DeSilva, BMW Sikora, Xterra Polska. Dodatkowe podziękowania dla Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania (RLGD) "Opolszczyzna" za ufundowanie nagród pieniężnych. 

Dziękujemy naszym kochanym wolontariuszom, którzy z uśmiechem na ustach pracowali przez dwa dni przy obsłudze zawodów. 

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, bez Was nie moglibyśmy cieszyć się razem z Wami z bezcennych uśmiechów zadowolenia na mecie. 


DZIĘKUJEMY !!!