Firma ZND partnerem Triathlon Opole

logo zndcejpg

Zawody triathlonowe nie mogą obyć się bez odpowiedniej ilości barier, ogrodzeń, które w bardzo dużym zakresie wpływają na komfort zawodników podczas zmagań. Tak się wspaniale okazało, że producent mieści się właśnie w Opolu, a dodatkowo wśród osób zarządzających znaleźli się sympatycy triathlonu, gotowi wesprzeć naszą inicjatywę. Niezmiernie nas to cieszy, liczymy, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. Więcej o naszym nowym partnerze, przeczytacie poniżej... 

ZND to światowy lider w zakresie produkcji ogrodzeń tymczasowych - ażurowych i pełnych, barier oraz drutu.

ZND Group zostało założone w 1965 roku w Holandii i obecnie prowadzi działalność w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Polsce, dostarczając produkty klientom i dystrybutorom na całym świecie.

Zainwestowaliśmy kilka milionów euro i tysiące godzin pracy na wprowadzenie prestiżowej technologii SmartWeld 100, dzięki której możemy zaoferować naszym klientom produkty o bardzo wysokiej jakości.

Udoskonalony projekt, lepsza specyfikacja i innowacyjne techniki produkcyjne sprawiają, że nasze ogrodzenia są trwalsze i bezpieczniejsze niż produkty alternatywne. Dodatkowego wykonywane przez nas testy wytrzymałościowe gwarantują wysoką jakość produktów. Dlatego wiele firm rekomenduje nasz system Smartweld, ponieważ wie, że dzięki jego zastosowaniu nasze ogrodzenia i bariery utrzymują standard, któremu alternatywne produkty nie mogą się równać!

ZNDCE Sp. z o. o. została założona w 2011 roku i jest częścią ZND Group. Siedziba i zakład produkcyjny mieszczą się w Opolu. 

Miss Opola wystartuje w Triathlon Opole

IMG-20180126-WA0026jpg

Triathlonu może spróbować każdy. Przekonaliśmy się o tym jeszcze bardziej po zeszłotygodniowej deklaracji Miss Opola Gajana Galstjan :) Ogromnie nas to cieszy, że Gajana zdecydowała przygotowywać się i wystartować w premierowej edycji zawodów. 

Gajana bardzo sprawna, młoda i piękna kobieta podejmuje się nie lada wyzwaniu. Nigdy wcześniej nie startowała w triathlonie, dlatego wiele rzeczy będzie dla niej zupełnie nowych. Od poprawienia techniki pływania, przez zmianę roweru czy przez połączenie tych 3 dyscyplin w jeden wysiłek. Nasza grupa triathlonowa Kona pomoże jej przygotować się jak najlepiej do tego zadania. 

Cieszmy się bardzo na współpracę z oficjalną Licencjonowaną Organizatorką Miss i Mister Opolszczyzny Panią Anną Pabiś. Liczymy, że grono pięknych kobiet i mężczyzna poszerzy się i będziemy mieć więcej reprezentantów z przewieszoną szarfą na ramieniu w stawce zawodników. A jeśli nie na trasie to na pewno kibicować będzie mocna ekipa . Więcej o naszych Miss znajdziecie na stronie http://misspolskiopolszczyzny.pl .

Wytrwałości w treningach :) 
IMG-20180126-WA0033jpg

Współpraca z Cryo Strefa Opole

 
Obiecywaliśmy atrakcje i o to jedna z nich. Współpraca z Cryo Strefa Opole rozpoczęła się na dobre :)

Krioterapia jest już bardzo mocno obecna w świecie sportu profesjonalnego. Z dobroczynnego działania niskich temperatury korzystają najlepsze na świecie kluby piłkarskie, lekkoatleci i wiele innych dyscyplin. Szybsza regeneracja, działania przeciwbólowe, regulowanie gospodarki hormonalnej czy nawet poprawa urody to część z szerokiej gamy . 

cryostrefajpg

Specjalna oferta dla wszystkich zapisanych osób na Triathlon Opole : 

- Pakiet przygotowawczy przed zawodami  - 10 zabiegów w tylko cenie 330 zł
- Pakiet regeneracyjny po zawodach 10 zabiegów w tej samej cenie czyli 330 zł !!! 

Wystarczy powołać się na Triathlon Opole !!! Więcej na www.cryostrefa.pl 

Prezentacja tras podczas Triathlon Opole 2018

Wyjątkowość lokalizacji to na pewno bardzo duży plus Triathlon Opole. Widowiskowa dla kibiców trasa pływacka, gdzie przez cały czas można wręcz iść za zawodnikiem. Trasa rowerowa stworzona do szybkiej jazdy i do bicia swoich rekordów życiowych. Bieg to piękne bulwary wzdłuż Odry, to element po Starym Mieście i dużo zacienionych odcinków, które przydadzą się jeśli będzie upalnie. Tak przedstawiają się trasy wszystkich 3 dyscyplin : 

PŁYWANIE 

triathlonopole2018-pywaniepng

ROWER 

triathlonopole2018-rowerpng

BIEG


triathlonopole2018-biegpng